Pasta Perileri

Biz kimiz? / Wie zijn wij?

NIDA

Ögrenci ve aynı zamanda diş hekimi asistanı olarak çalışmakta olan, el becerisinden yola çıkarak ürünlerin görselliğinden sorumludur, bunun yanı sıra müşterilerimiz ile ilgilenmekten keyif alır

Student en werkzaam als tandarts assistent, is met al haar creativiteit verantwoordelijk voor de decoratie van uw bestelling

 

SENA

Öğrenci ve partime çağrı merkezinde müşteri hizmetleri departmanında çalışmakta olan,  maharetli ellerinden çıkan ürünlerimizin eşsiz lezzetlerden sorumludur.

Student en werkzaam bij een callcenter als customer service medewerkster, is verantwoordelijk voor de verrukkelijke inhoud van onze producten.

icecream bus

Pasta Perileri hikayesi

Herşey görüntüsü yerinde ama lezzetsiz olan o pasta ile başladı

Pasta işine girmemizin sebebi aslında bir pasta yüzünden. Doğum günümüz için yaptırdığımız bir pastayı gördüğümüzde ilk görüşte çok beğenmiştik, fakat keşke tadına bakmasaydık diye düşünüyoruz şimdi.

Bir pasta sadece görselliği ile değil lezzetininde yerinde olması gerektiğini düşünüyoruz. Bizde bu nedenle güzel ama aynı zamanda lezzetli pastalar yapabilmek için kolları sıvadık ve kendimiz pasta yapmaya başladık.

Het verhaal van Pasta Perileri

Het begon allemaal met een taart die erg mooi uitzag maar zeker niet lekker was

De reden dat wij zijn begonnen met het maken van taarten was te danken aan de taart die wij voor onze verjaardag hadden besteld, hij zag er prachtig uit maar de smaak was niet om over te schrijven.

Wij vinden het erg belangrijk dat een mooie taart ook lekker moet zijn. Om die reden hebben wij toen besloten om de handen uit de mouw te steken en zelf mooie maar tegelijkertijd ook lekkere taarten te bakken.